ul. Bytomska 14,  42-600 Tarnowskie Góry
+48 660 622 661
centrumprotezciala@gmail.com
Ogólnopolskie Centrum Protetyki Ciała
jesteśmy po to by odbudować realistycznie to co zabrała choroba.
OCPC pomaga pacjentom w ciężkich sytuacjach zdrowotnych. Czasem choroba zostawia stały ślad na naszym ciele. Tak właśnie dzieje się w przypadku nowotworu żuchwy, piersi, twarzy. Kiedy lekarze nie mogą odbudować z własnych tkanek ciała brakującego elementy wtedy wkracza protetyka ciała.
Skontaktuj się z nami!
Protezy kończyny górnej
Większość Pacjentów po amputacji nogi przeżywa dramat. Protezy, które wykonują mają przywrócić nie tylko funkcję ale również zbliżyć się do realizmu.

Proteza wykonana jest w taki sposób, aby powielić tkanki pacjenta i oddać kolor skóry pacjenta.

Naszą główną specjalnością jest proteza kosmetyczna. Zajmujemy się również obudowaniem wykonanych protez.

Obudowa protezy stopy, Realistyczna proteza nogi
Protezy kończyny dolnej
Wszystkie prace wykonujemy cyfrowo z wykorzystywaniem najnowocześniejszych technik 3D. Praca ostateczna jest jednak pracą najbardziej wymagającą. Od efektu wykonania realnej kończyny zależy bowiem zadowolenie pacjenta. Neutralizujemy czasochłonne badania i odlewy tak aby protezy były dokładne i dopasowane idealnie.

Pracujemy na gotowych protezach oraz protezach najnowszej generacji.

Śmiało mogę pochwalić się tym, że jestem pierwszą osobą która wykonała skórę na protezę. To rewolucjia w wytwarzaniu protez nie tylko kończyn.
Chcesz skorzystać z usługi protezy ciała?
Zastanawiasz się od czego zacząć?
Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Często pacjenci nie zdają sobie sprawy z tego, że przed planowaną operacją zalecane jest pobranie wycisku części ciała, która ma być resekowana. Pozwala to na wierne odwzorowanie zrekonstruowanej części jak również wykonanie protezy. W przypadku, kiedy jednak nie został pobrany wcześniej wycisk, my wychodzimy naprzeciw i wykonujemy projekt wraz z wizualizacją.

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość z opisem Twojego przypadku

Tel.: +48 660 622 661   Mail: centrumprotezciala@gmail.com

Umów się na wizytę konsultacyjną, w tracie której pobrany zostanie wycisk.
Procedura pracy nad Twoją protezą to maksymalnie 14 dni. Tylko 2 tygodnie dzieli Cię od przymierzenia i odebrania gotowej protezy.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram