ul. Bytomska 14,  42-600 Tarnowskie Góry
+48 660 622 661
centrumprotezciala@gmail.com
Proteza piersi po mastektomii

Do placówki zgłosiła się pacjentka ,która była po mastektomii, pacjentka miała kilkakrotnie wykonaną odbudowę z własnych tkanek jednak były one nieudane. Zdeformowane po tych próbach ciało bardzo utrudniało odbudowę protetyczną piersi. Pacjentka zgłosiła się do nas celem wykonania odbudowy.

Pierwszym etapem protezy piersi była konsultacja i szczegółowy wywiad. Udzielone odpowiedzi pozwalają na dopasowanie protezy piersi do stylu życia i potrzeb.

Skanowanie pacjentki to kolejny etap tworzenia protezy ciała. Wykonaliśmy model i zaprezentowaliśmy go naszej pacjentce.

Proteza ciała jaką wykonaliśmy okazała się dla pacjentki zbawienna. Wykonaliśmy protezę piersi z najwyższej jakości materiału. Dopasowaliśmy protezę do ciała naszej pacjentki, odtworzyliśmy nie tylko kształt, ale również cechy charakterystyczne strukturę skóry jak i przebarwień na powierzchni.

Dołożyliśmy starań by była zadowolona i szczęśliwa.

Efekty naszej pracy zobaczycie niżej. Pacjentka w ramach swojej metamorfozy przeszła u nas również odbudowę protetyczną zębów.

Chcesz skorzystać z usługi protezy ciała?
Zastanawiasz się od czego zacząć?
Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Często pacjenci nie zdają sobie sprawy z tego, że przed planowaną operacją zalecane jest pobranie wycisku części ciała, która ma być resekowana. Pozwala to na wierne odwzorowanie zrekonstruowanej części jak również wykonanie protezy. W przypadku, kiedy jednak nie został pobrany wcześniej wycisk, my wychodzimy naprzeciw i wykonujemy projekt wraz z wizualizacją.

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość z opisem Twojego przypadku

Tel.: +48 570 742 700 Mail: dentaldialog.recepcja@gmail.com

Umów się na wizytę konsultacyjną, w tracie której pobrany zostanie wycisk.
Procedura pracy nad Twoją protezą to maksymalnie 14 dni. Tylko 2 tygodnie dzieli Cię od przymierzenia i odebrania gotowej protezy.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram